Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis yra tuščias.

Norėdami įtraukti, spauskite prie prekės nuorodą "Į krepšelį".

Naujienos
2018.01.04 Gauta nauja prekių siunta!
2017.11.16 Kodų pasikeitimas!

Visos naujienos
Prisijungimas
Naujienlaiškis
El. paštas
Prenumeruoti 
Ypatingi pasiūlymai

Gerbiami klientai,

Norime Jus informuoti, kad mes pereiname prie naujos sistemos, dėl ko gali kilti nedidelių nesklandumų su mūsų tinklalapiu. Todėl norėtume Jūsų paprašyti, jeigu darydami užsakymą nerandate prekės, kurią anksčiau visada rasdavote ar nematote kokios kainos – kreipkitės į mus arba pažymėkite tai prie užsakymo esančiame pastabos lauke. Atsiprašome už nesklandumus, tikimės, kad kartu su Jūsų pagalba, galėsime juos greitai ir efektyviai išspręsti.

Pagarbiai,

UAB „AT Hidraulic“
Lankytojų skaitliukas

Apie mus

Mūsų įmonė buvo įsteigta 1991 metais Lietuvoje, Vilniaus mieste pavadinimu UAB "VAZ Remontininkas".

 

Pagrindinė veiklos kryptis buvo prekyba serviso įranga, amortizatorių bei kitų agregatų restauracija lengviesiems automobiliams ir sunkvežimiams.

 

Laikui bėgant  įmonė pasirinko specializacijos nišą ir dėl to buvo priimtas sprendimas pervadinti organizaciją. Įmonė buvo pervadinta į UAB "AT Hidraulic" ir visa veikla nukreipta į vairo sistemų sektorių - būtent ten, kur mūsų galimybės, žinios ir patirtis yra realizuojama be priekaištų.

 

Dabar UAB "AT Hidraulic" yra vairo sistemų remonto, įrangos bei komponentų, reikalingų tų sistemų restauracijai, pardavimų lyderis Lietuvoje ir už jos ribų.

 

Mes nuolatos atnaujiname mūsų parduodamų prekių asortimentą, keliame mūsų personalo kvalifikaciją ir investuojame į naujausias technologijas įrenginių restauravimo sferoje.

 

Kompanija bendradarbiauja su daugeliu geriausių autoservisų ir parduotuvių Lietuvoje bei už jos ribų. Mes visada pasiruošę dialogui ir su malonumu apsvarstysime visus pasiūlymus bendradarbiauti!

 

Įmonės kokybės politiką galite rasti čia